خرید بلیط لحظه آخری هواپیما و بلیط چارتر ارزان قیمت

بلیط هواپیما
بلیط لحظه آخری تهران

بلیط لحظه آخری تهران

حتما پیامک‌های برخی از آژانس‌های مسافرتی را دیده‌اید: «بلیط هواپیما تهران – کیش فقط صد هزار تومان». یا احتمالاً در وب‌سایت‌های خرید بلیط هواپیما با قیمت‌های عجیبی برخوردکرده‌اید: «بلیط هواپیما تهران – مشهد با 80هزار تومان». این ارزانی بی‌دلیل نیست و به‌خاطر لحظه آخری بودن این بلیط‌هاست. بلیط لحظه آخری نوعی از بلیط چارتر است که چارترکننده آن را با قیمتی به مراتب ارزان‌تر به مسافر عرضه می‌کند.

برای خرید بلیط لحظه آخری تهران به مقاد مخالف بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

بلیط لحظه آخری تهران به گرجستان

بلیط لحظه آخری تهران به باتومی

بلیط لحظه آخری تهران به تفلیس

بلیط لحظه آخری  گرجستان به تهران

بلیط لحظه آخری تفلیس به تهران

بلیط لحظه آخری باتومی به تهران

بلیط لحظه آخری تهران به مشهد

بلیط لحظه آخری تهران به قشم

بلیط لحظه آخری تهران به کیش

بلیط لحظه آخری تهران به اصفهان

بلیط لحظه آخری تهران به شیراز

بلیط لحظه آخری تهران به سبزوار

چرا پرواز لحظه آخری تهران ارزان است؟

قیمت مناسب بلیط‌های لحظه آخری دو دلیل اصلی دارد؛ نزدیک بودن به زمان پرواز یا تکمیل نشدن ظرفیت پرواز. اگر کمتر از 24 ساعت تا پرواز باقی مانده باشد، برای اینکه صندلی‌ها خالی نباشند بلیط با قیمت ارزان‌تری به مسافر فروخته می‌شود. نکته مهم اینکه معمولا فقط در مسیرهای پرتقاضا بلیط لحظه آخری چارتر وجود دارد.

بلیط لحظه آخری سنت پترزبورگ

بلیط لحظه آخری سنت پترزبورگ

بلیط لحظه آخری تهران

بلیط لحظه آخری تهران

بلیط لحظه آخری هواپیما تهران چگونه کار می‌کند؟

برخلاف بلیط سیستمی تهران که توسط خود ایرلاین عرضه می‌شود و نرخ و برنامه‌ی زمانی ثابتی دارد، برنامه‌ی زمانی و قیمت بلیط چارتر تهران به‌طور کامل توسط چارترکننده تعریف می‌شود و نوسان قیمت آن به پر شدن یا خالی ماندن پرواز و به تصمیم چارترکننده ربط دارد. آژانس‌ها و شرکت‌های تورگردان‌ از کاربرهای مهم پروازهای چارتر هستند. تورگردان‌ها در بازه‌های زمانی پرسفر مثل عید نوروز یا تابستان از ایرلاین‌ها درخواست پرواز می‌کنند. ایرلاین نیز پرواز را برای مجری تور هماهنگ می‌کند؛ مجری تور بلیط پرواز را می‌فروشد و فهرست مسافران را به ایرلاین ارائه می‌کند.

از آن‌جایی که چارترکننده پیشاپیش هزینه‌ی پرواز را پرداخت کرده، بنابراین تحت هر شرایطی تلاش می‌کند تا تمام صندلی‌های پرواز را بفروشد. معمولا در زمان‌هایی از سال که سفر و تقاضا برای بلیط هواپیما می‌شود، احتمال خالی ماندن صندلی‌ها بیشتر است و چارترکننده گاهی بلیط را حتی 50درصد ارزان‌تر از قیمت اصلی آن می‌فروشد. عکس این مساله نیز صادق است؛ به دلیل افزایش تقاضا در بعضی از فصل‌ها، بلیط لحظه آخری چارتر حتی از بلیط سیستمی هواپیما هم گران‌تر به فروش می‌رسد! عرضه و تقاضا و تصمیمات چارترکننده تعیین‌کننده هستند.

بلیط لحظه آخری تفلیس تهران

برای اطلاع از قیمت بلیط لحظه آخری تفلیس تهران با شماره تلفن زیر تماس بگیرید. (آژانس هواپیمایی سالواتورز در گرجستان)

سایت مرجع خرید بلیط هواپیما با هدف راحتی شما عزیزان اقدام به ساخت یک موتور جستجوگر قیمت یاب برای بلیط های لحظه آخری و چارتری نموده است. همانطور مه می دانید امروزه خرید بلیط هواپیما مانند گذشته نیست به طوری که دیگر شاهد بلیط های چاپی نیستیم و تمامی ایرلاین ها بلیط های آنلاین صادر می کنند و این بدین معنا است که شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز بلیط لحظه آخری و بلیط چارتری خود را با ارزان ترینقیمت از سایت stkt.ir خریداری کنید.

 

 

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *